Antolin Alcaraz, een van de sterkhouders van
Club Brugge, gaat zijn laatste seizoen tegemoet bij zijn club. Hij heeft nog een contract tot de zomer van 2010, maar gaat niet verlengen. De reden is de privé-situatie, zo vertelt hij in een gesprek met
het nieuwsblad. ''Mijn vrouw is hier niet helemaal gelukkig. Het geluk van mijn familie is voor mij het belangrijkste''.
Een paar weken geleden leek de Paraguayaan alsnog voor drie jaar bij te gaan tekenen. Hij tekende echter niet. ''Mijn besluit is genomen. Zes maanden geleden al. Waarom zou ik nu van gedacht veranderen? Ik teken in principe geen nieuw contract meer. En dat heeft niets met geld te maken, noch met het uitblijven van sportief succes. Wel met mijn privé-situatie. Mijn vrouw is inmiddels aangepast aan het leven hier maar ze zit hier alleen. Echt gelukkig is Evangelina hier niet. Zij heeft familie en veel vrienden in Spanje. Toen ik bij Beira- Mar speelde, was heimwee geen probleem. Ver moesten we niet gaan om iemand te zien. Nu is die afstand veel groter'', aldus de verdediger.
De verdediger met een uitstekende mentaliteit stond ook in de belangstelling van verschillende clubs. ''Er was sprake van interesse uit Spanje maar er is helemaal niets concreet'', zegt de Zuid-Amerikaan. ''Als er een goed voorstel komt, moeten we bekijken of beide partijen zich daar in kan vinden. Want ik wil het beste voor Club. Maar ik hoef niet per se nu weg. Als ik blijf, zal ik met plezier mijn laatste jaar uitdienen en mijn best doen voor deze club. Ik wil maar al te graag iets winnen met dit team. Daar concentreer ik me nu op'', aldus Alcaraz.