'Lokeren heeft beet en strikt nieuwe bekende naam'

door
'Lokeren heeft beet en strikt nieuwe bekende naam'

Het is Lokeren menens om hun slechte start in de competitie door te spoelen. Voorzitter Roger Lambrecht wil daarvoor een bekende naam halen weet Het Laatste Nieuws. 

Zo wordt Geoffrey Mujangi Bia vandaag verwacht op training bij de Waaslanders. De 29-middenvelder verbrak vorige week zijn contract bij het Turkse Kayserispor waardoor hij transfervrij bij Lokeren kan aansluiten. Hij legde ook al zijn fysieke testen af, die volgens de krant veelbelovend waren.  

Gisteren had Mujangi Bia ook al een onderhoud met trainer Peter Maes, dat naar verluidt positief was. Er wordt verwacht dat hij eind deze week zijn handtekening onder een definitieve overeenkomst plaatst. Mujangi Bia speelde onder meer voor Charleroi, Wolverhampton, Standard en Watford.

UPDATE 13/09

De voorbije dagen trainde Mujangi Bia volgens Het Laatste Nieuws zonder problemen mee bij Lokeren. Vandaag zou hij op Daknam een contract tekenen. Peter Maes kijkt alvast uit naar zijn komst. "Hij is een speler die een actie in huis heeft, snel is op de kleine ruimte en altijd statistieken heeft kunnen voorleggen." Maes probeerde bij Bia een gevoelige snaar te raken: "Dat iemand met zulke goeie voetjes en zo'n basisconditie toch geen ploeg heeft, zal ook z'n redenen hebben. Ik heb hem proberen wijs te maken dat dit mogelijk z'n laatste kans is."

UPDATE 15u37
De transfer van Mujangi Bia is nu ook helemaal rond, meldt Het Laatste Nieuws. De offensieve middenvelder tekende donderdagnamiddag een contract tot het einde van het seizoen op Daknam. Lokeren beschikt ook over een optie om de overeenkomst met nog een jaar te verlengen.

Zal hij een meerwaarde zijn voor Lokeren?

Meest recent

Schokkende beelden: Lang afgevoerd na bloederige blessure

Noa Lang heeft woensdag een ware rampavond beleefd. Als invaller werd hij met Galatasaray vrij ...

64
64
Voetbalporno! Ontdek de héérlijke affiches in kwartfinales UCL

De kaarten zijn geschud in de 1/8ste finales van de Champions League. Woensdagavond werden de ...

103
103
UCL: Nieuwe demonstratie Bayern, Liverpool maakt statement

De laatste tickets voor de kwartfinales van de Champions League zijn verdeeld. Het Bayern ...

34
34
'Villa neemt rigoureus transferbesluit met Tielemans'

Youri Tielemans hersteld momenteel van een blessure aan de enkels die hem ondertussen al enkele ...

63
63
Transferfabriek Union: drie nieuwe miljoenendeals in pijplijn

Union SG legde sinds de promotie uitstekende resultaten neer, maar wist ook op de transfermarkt erg ...

39
39
Supporters in de wolken: grote comeback bij Anderlecht

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge mathematisch verzekeren van een plek in de ...

261
261
'Beslissing gevallen: miljoenentransfer bij Club Brugge'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet. Met name aan uitgaande zijde belooft ...

257
257
Nieuwe patron bij Duivels: opvallende aanwezige op stage

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een stage in aanloop naar het WK ...

146
146
Spektakelstuk met 9 goals: Barça wervelt naar kwartfinales

FC Barcelona heeft zich op uiterst spectaculaire wijze geplaatst voor de kwartfinales van de ...

64
64
Ultieme wending voor PO I? Analisten doen voorspelling

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

220
220
‘Garcia haalt 'eeuwige flop' terug naar Rode Duivels’

Rudi Garcia lijkt een opvallende naam opnieuw naar Rode Duivels te halen. Dat zorgt meteen voor ...

136
136
'Taravel met handen in haar: zeer straffe rentree op komst?'

Anderlecht is nog altijd niet zeker van zijn plaats in de Champions' Play-Off na de nederlaag tegen ...

431
431
Van kwaad naar erger: Bakayoko onder vuur bij Leipzig

Op enkele posities beschikken de Rode Duivels over ongeziene weelde. Dat is bijvoorbeeld het geval ...

73
73
WK-kandidatuur voor Garcia: "Nog vrij in juni en juli"

Vrijdag zal Rudi Garcia normaliter zijn selectie bekendmaken voor de komende stage van de Rode ...

60
60
Herhaling van STVV-scenario? Hayen geeft grote hint

KRC Genk greep vorig weekend zijn laatste strohalm in de strijd om de Champions' Play-Off met een ...

69
69
Sleutelrol voor Club Brugge in transfer De Cat?

Het lijkt er alsmaar minder op dat Nathan De Cat volgend seizoen nog bij Anderlecht te bewonderen ...

299
299
Club NXT kent eerste tegenstander in Final Four Youth League

De jonkies van Club Brugge zorgden dinsdag voor een straffe prestatie. Ze klopten Atletico Madrid ...

286
286
Opsteker Garcia: Rode Duivel net op tijd weer fit

Binnen tien dagen spelen de Rode Duivels hun eerste wedstrijd van 2026, want dan spelen ze een ...

46
46
Seraing zorgt voor nieuwe wending in promotiestrijd

SK Beveren is al zeker van de titel in de Challenger Pro League, maar verder is de strijd om ...

243
243
'Toch enorme blessuredomper voor Courtois'

Real Madrid plaatste zich dinsdagavond zonder al te veel problemen voor de kwartfinale van de ...

152
152
'Cercle Brugge dumpt Cinel: vier kandidaat-opvolgers'

De trainerswals in de Jupiler Pro League draait onverminderd verder, want op de valreep besloot ...

454
454
Genk-fan Brecel in crisis: VIP-formule verrast iedereen

Het contrast kan haast niet groter zijn. Nog geen drie jaar geleden stond Luca Brecel op het hoogste ...

71
71
Groen licht voor Garcia: wit konijn bij Rode Duivels?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de ...

284
284
'Club Brugge vindt verrassende vervanger Mignolet'

Na dit seizoen breekt er het einde van een tijdperk aan bij Club Brugge, dat niet van plan lijkt om ...

1474
1474
'Drukke zomer Anderlecht: eerste aankoop ligt al vast'

Mathematisch kan het nog mislopen, maar de top zes ligt binnen handbereik voor RSC Anderlecht. Met ...

460
460

Meer sportnieuws