Beerschot haalde zaterdag tegen Zulte Waregem een eerste punt. Voor het vernieuwde en veelbelovende elftal een matige start, maar het bezorgde
Essevee wel een eerste puntenverlies.
Doelpuntenmaker Wim De Decker maakte een controversieel doelpunt, die door Tomislav Mikulic nog definitief werd binnengewerkt. Toch kwam het doelpunt op zijn naam te staan. "Ik wist zelf niet of mijn schot binnen ging. De scheidsrechter oordeelde dat het wel een doelpunt van mij was."
"Jammer wel dat mijn doelpunt geen drie punten opleverde. Je ziet wel dat we vandaag stappen vooruit hebben gezet. We hebben volwassener gespeeld en tevens kansen afgedwongen. We zijn op de goede weg. Je voelt dat het binnenkort wel gaat keren. De eerste zege zal niet lang meer op zich laten wachten."