Sporting Lokeren-aanvaller Benjamin De Ceulaer speelde zaterdag met zijn club met 2-2 gelijk tegen Bergen. Na afloop was De Ceulaer, die twee keer scoorde opgelucht. In de absolute blessuretijd scoorde hij de 2-2.
"Het was een moeilijke avond voor ons", vertelde De Ceulaer, die na twee duels alweer op drie doelpunten staat dit seizoen, aan
Sporza. "Bergen speelde goed gegroepeerd en liet ons moeilijk in ons spel komen. Maar we halen vier op zes, dus daar kunnen we niet over klagen."
De Ceulaer heeft de start van het seizoen duidelijk niet gemist. "Ik doe gewoon mijn best, voor Lokeren en voor mezelf vooral. En de Rode Duivels? Dat zou een grote eer zijn. Ik hoop dat het er opnieuw van komt", aldus de aanvaller.