Standard geraakte vrijdagavond niet verder dan 0-0 tegen Lierse SK, dat een uur met tien man moest spelen na de rode kaart voor Cofie Bekoe. De
Rouches misten creativiteit om de bal tegen de netten te kunnen leggen. Jelle Van Damme is niet tevreden met de brilscore.
Vorig weekeinde verloor Standard tege Zulte Waregem (0-1), waardoor het met één op zes zijn start compleet mist. "Chapeau voor Lierse, maar dit echt is frustrerend. We waren goed begonnen en speelden voor de rode kaart eigenlijk beter dan nadien", zegt Van Damme.
"We moesten rustig blijven en de flanken zoeken. Het kwam erop aan om Lierse te laten lopen. In de tweede helft ging het beter, maar Lierse stond goed." De middenvelder ontsnapte net aan een zware blessure na de aanslag van Bekoe. "Ik heb geluk bij die tackle. Het was een domme fout. Het had veel slechter kunnen aflopen."