OFFICIEEL: AA Gent bereikt akkoord over miljoenentransfer

stemmen
OFFICIEEL: AA Gent bereikt akkoord over miljoenentransfer

AA Gent verwachtte deze zomer enkele sterkhouders kwijt te spelen, maar tot dusver lopen ze nog allemaal gewoon rond in de Ghelamco Arena. Moses Simon zag zijn transfer in rook opgaan door een blessure, terwijl Lovre Kalinic ook gewoon lijkt te blijven.

Ook van Samuel Kalu werd verwacht dat hij zou vertrekken en dat lijkt nu toch nog te gaan gebeuren. AA Gent zou vandaag een officieel bod binnengekregen hebben van Girondins Bordeaux. Met dat nieuws komt L'Equipe naar buiten.

Het is de Franse eersteklasser dus menens om de 20-jarige Nigeriaan binnen te halen. De clubs onderhandelen nu verder over het bod. Kalu speelt sinds januari 2017 voor de Buffalo's, die hem destijds wegplukten bij AS Trencin.

UPDATE 17u45 
AA Gent kan financieel een zeer mooie zaak doen bij de transfer van Kalu. Volgens L'Equipe zal Bordeaux immers een transfersom van 8 miljoen euro plus bonussen op tafel leggen voor de flankaanvaller. De Buffalo's maken zo een aanzienlijke winst, want in januari 2017 betaalden ze slechts 1 miljoen euro om Kalu weg te plukken bij AS Trencin. Het wordt zo de tweede grote uitgaande transfer van Gent deze zomer, want eerder betaalde Spartak Moskou ook al 8 miljoen euro voor Samuel Gigot.

UPDATE 05/08
Bordeaux en AA Gent hebben net een akkoord gevonden rond de transfer van Kalu. De Franse club meldt op hun Twitteraccount dat beide clubs tot een vergelijk gekomen zijn. Het is enkel nog wachten op de administratieve afhandeling en de handtekening van de speler zelf. Details over de transferprijs of duur van het contract zijn nog niet geweten, maar daar komt ongetwijfeld binnenkort nieuws over.

LEES OOK: WK-gangers Jupiler Pro League: Club Brugge hofleverancier

Zal AA Gent 8 miljoen vangen voor Kalu?

Meest recent

Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

155
155
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

146
146
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

555
555
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

142
142
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

396
396
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

42
42
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

485
485
Kroatisch bondscoach vreest twee Duivels: "Geweldige speler"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

257
257
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

241
241
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

139
139
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1267
1267
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

106
106
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

56
56
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

326
326
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

196
196
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

252
252
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

202
202
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

217
217
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

515
515
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

921
921
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

50
50
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

712
712
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

277
277
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

155
155
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

244
244

Meer sportnieuws