De Jupiler Pro League staat op beginnen en het belooft weer een interessant seizoen te worden. Zo wordt het uitkijken of Club Brugge kan bevestigen na het behalen van de titel. En wordt het afwachten of RSC Anderlecht na alle vernieuwing de grote uitdager van de titelverdediger kan worden.
De coach uit de eerste klasse denken alvast van wel. Bij een rondvraag van Humo werden de zestien trainers uit 1A gevraagd naar hun titelfavoriet en maar liefst tien van hem antwoordden: 'Anderlecht'. Vier trainers denken dat Club Brugge zijn titel gaat verlengen. De overige twee trainers vulden geen enkele ploeg in.
Maar volgens analist Aad de Mos gaat het niet tot een tweestrijd komen en zijn er meer uitdagers. "Ik verwacht wel degelijk wat van Gent en Standard Luik, en ook Genk kan zomaar mee gaan doen. Bij Anderlecht roepen ze: we hebben twaalf nieuwe spelers. Maar kwantiteit zegt me niks, ik heb liever drie goede spelers", klonk het bij het Nederlandse De Limburger.
LEES OOK: Misnoegd Antwerp wacht op uitleg Lardot: "Bizarre situatie"
Kobe K