Bij Standard staan ze te popelen om het nieuwe seizoen aan te vatten. Zondag ontvangt het op Sclessin Zulte-Waregem. De troepen van Ron Jans zijn bijzonder gemotiveerd om alle critici de mond te snoeren.
"We zijn goed voorbereid", vertelt Yoni Buyens. "De automatismen in de groep worden ook steeds beter. We hebben al verschillende systemen geprobeerd. In een 4-3-3 voel ik mij het beste. Daar kan ik mijn slagkracht gebruiken om aanwezig te zijn binnen het zestienmetergebied. Maar het is de coach die kiest en wij moeten ons daar aan aanpassen", hoorde
La Dernière Heure uit de mond van de Standard-middenvelder.
De motivatie is er alvast al bij de
Rouches. "We willen zondag allemaal de meerdere zijn van Zulte-Waregem. De groep is erg gemotiveerd, vooral omdat veel mensen zeggen dat we een moeilijk seizoen tegemoet zullen gaan. We willen die voorspellingen ombuigen. We zijn ambitieus, wat normaal is als je een speler van Standard bent."
Als iedereen fit is, is dat een voordeel", gaat de Belg verder. "Vorig seizoen waren er een aantal spelers die dachten aan een
transfer. Vandaag de dag is iedereen betrokken. Ook de nieuwe zijn zeer goed geïntegreerd: Eiji Kawashima is misschien geen leider, maar als hij spreekt, luistert iedereen. Astrit Ajdarevic? Hij heeft een grote mond, maar dat is positief. Het zorgt voor sfeer in de groep, net als Danny Verbeek", besluit Buyens.
LEES OOK:
Groot feest bij Westerlo: Standard gaat onderuit