Oud-Heverlee Leuven is bezig aan een goede voorbereiding in de aanloop naar het nieuwe seizoen. Tegen bekerwinnaar Lokeren kwam het ook goed voor de dag. Iets na het uur scoorde Ibou Sawaneh de enige treffer uit de wedstrijd, waardoor Leuven als winnaar van het veld stapte.
"De boodschap is aangekomen", weet Van Geneugden te zeggen op de officiële site van de Vlaams-Brabanders. "Ik ben tevreden over de prestatie van mijn jongens. Al zijn we niet echt sterk gestart. We toonden teveel respect voor Lokeren in de aanvangsfase. De bekerwinnaar speelde te makkelijk tussen de lijnen. Na twintig minuten maakten we plots de klik en schakelden we een versnelling hoger."
Van Geneugden had eveneens nog enkele woorden over de zaak-Remacle. "Hij heeft een ziektebriefje tot 20 juli. Donderdag hebben we de ploegvoorstelling in Kinepolis en ik hoop stilletjes dat Jo zich zal aanmelden. Doet hij dat niet, dan zal dat op de nationale feestdag gebeuren in de galapartij tegen het Schotse Hibernian."
De 43-jarige oefenmeester liet ook even zijn licht schijnen op eventuele versterking. "Maandag had ik een goede meeting met het bestuur. Iedereen beseft dat er nog iets bij moet. Daar verandert deze goede partij tegen Lokeren niets aan."
LEES OOK:
Oosting looft jonkies, Mazzu zalft ervaren pionnen