SK Lierse nam het maandagavond op tegen de Olympische selectie van Egypte. Voor de rust stonden de troepen van oefenmeester Chris Janssens al 0-2 achter.
De Schapenkoppen zetten de scheve situatie niet meer recht. Integendeel, doelman Matz Sels hield Lierse meerdere keren recht.
De wedstrijd begon alvast met een mooi gebaar. De bankspelers van beide ploegen gingen elkaar begroeten en schudden elkaar de hand voor de aftrap. Het was vooral de Olympische selectie van Egypte die kon dreigen. Bij Lierse probeerde men de organisatie te behouden, maar af en toe toonde de eersteklasser toch enige tekenen van barsten. Na 24 minuten stond Egypte 0-1 voor dankzij Ahmed Magy.
Net voordat scheidsrechter Sven Osier de spelers richting kleedkamer wilde sturen werd het 0-2. Emad Meteb verschalkte net voor de rust de jonge verdediging en Sels was kansloos. Vlak daarna blies de scheidsrechter de eerste helft af. Tot dat moment hadden de
Pallieters amper een echte kans bij elkaar gevoetbald.
Vlak na de koffiepauze moest Lierse-doelman Sels meteen aan de slag. Met een prachtige parade voorkwam hij een tweede doelpunt van Meteb. De 22-jarige doelwachter bleef paraat staan en moest tussenbeide komen wanneer Ramadan alleen op hem afstormde. De fase daarop was het bingo voor Lierse. Ahmed Samir Farag mocht een vrije trap trappen en lepelde de bal perfect de winkelhaak binnen.
Geel-Zwart verhoogde de druk en begon kansen te creëren. De aanvallen bleven zich opstapelen tegen een Olympisch waakvlammetje, maar scoren lukte evenwel niet meer.
Opstelling Lierse: Sels, Heymans, Bekoe, Yasser, Dachelet, Ayew, Wils, Lambot, Farag, Hazurov en Claes.
Op de bank: Dequevy, Hairemans, Adesanya, Nayson, Spaenhoven
Opstelling Olympische selectie Egypte: El Shenawy, Alaa, Hegazy, Fathy, Ramadam, Abo, Shehab, Meteb, Hosam, El Nenny, Magdy.
Op de bank: Bassem, Saadeldin, Omar, Saleh, Mohsen
Scoreverloop:
0-1 (24') Ahmed Magy
0-2 (45') Emad Meteb
1-2 (56') Ahmed Samir Farag