Beerschot AC mocht zich opmaken voor een derby. Tegenstander van dienst was Berchem Sport. De troepen van oefenmeester Adrie Koster wonnen vlotjes, dankzij een creatieve Hernán Losada. Hij zorgde voor twee doelpunten.
De eerste twintig minuten waren voor beide ploegen een studieronde. Het balbezit was voor Beerschot, maar echte kansen kon het tot dat moment niet creëren. Precies op het halfuur was de eerste geniale ingeving van Losada een feit: zijn plaatsbal zeilde net naast de kruising. Niet veel later stond het dan toch 1-0, mede dankzij de Argentijn. Hij trapte de vrije trap van net buiten de zestien perfect over muur. De doelwachter van Berchem, Youri De Wilde, stond erbij en keek ernaar.
Vlak na de rust deed Losada zijn kunstje over, maar dan aan de overkant. Hij maakte zijn tweede treffer van de avond na opnieuw een vrije trap. Ilias El Yazidi maakte de derde treffer, na een flater in de verdediging. Hij kreeg de bal van een verdedigende voet aangespeeld en werkte beheerst af.
Scoreverloop:
0-1 Hernán Losada
0-2 Hernán Losada
0-3 Ilias El Yazidi