Devroe over Onyekuru en Markovic: "Zijn verhaal nog niet afgelopen"

door
Devroe over Onyekuru en Markovic:

Bij RSC Anderlecht zien ze Henry Onyekuru en Lazar Markovic terugkeren naar Everton en Liverpool. In die sector zal RSCA zich nog fors gaan versterken, dat laat manager Luc Devroe weten.


"Onyekuru zal niet blijven, maar het verhaal Markovic is nog niet afgelopen. Hij kon fysiek maar één op de twee matchen aan, maar voor de juiste prijs blijft hij interessant. En daar moet zeker nog iets bij, of twee spelers zelfs. We volgen alvast de Braziliaan Carlos Eduardo (21) van Goias”, aldus Devroe aan Het Nieuwsblad.

Luka Adzic en Knowledge Musona kwamen de aanval al versterken. “De scoutingcel volgde Adzic al twee jaar, maar dacht dat hij onhaalbaar was voor Anderlecht. Zoiets moet je tegen mij zeggen... (grijnst) Hij heeft alle kwaliteiten van een moderne aanvaller: een goede vrije trap, een versnelling… Ajax, Benfica en Basaksehir wilden hem. Hoffenheim had Musona ook al 18 keer gescout, hij is er alleen afgeserveerd omdat het nieuwe management alle donkere jongens, ook Ryan Babel, niet meer moest hebben. Hein was al langer fan van Knowledge, die die touch of genius heeft die Anderlecht dit seizoen na het vertrek van Hanni miste.”

LEES OOK: Van Dijk haalt ferm uit bij Liverpool: “Ronduit belachelijk”

Zal Markovic toch nog blijven?

Meest recent

Uppercut Anderlecht: KV Mechelen duidt grote oorzaak aan

RSC Anderlecht heeft KV Mechelen een regelrechte uppercut verkocht. Beide clubs staan op een zucht ...

16
16
Gert Verhulst vs Marc Coucke: Onverwachte clash ontbrandt

Gert Verhulst en Marc Coucke hoeven geen introductie meer. De ene bouwde met Studio 100 een ...

13
13
Hasi reageert erg verrassend op uitbarsting Bertaccini

RSC Anderlecht won met 3-1 van KV Mechelen in de Jupiler Pro League. Voor een Besnik Hasi onder druk ...

39
39
Van Dijk haalt ferm uit bij Liverpool: “Ronduit belachelijk”

Liverpool werd afgelopen seizoen landskampioen onder Arne Slot, maar dit seizoen loopt het voor geen ...

18
18
Ontslag Wils bij Antwerp? ‘De Roeck beslist mee over lot’

Stef Wils staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. The Great Old staat in de Jupiler Pro League ...

98
98
“Kippenvel” – stadion ontploft laatste keer voor Mertens

Dries Mertens nam vorig seizoen afscheid van Galatasaray, maar de 38-jarige voormalige Rode Duivel ...

49
49
Kana trekt aan alarmbel: Anderlecht-spelers grijpen in

RSC Anderlecht kon in de competitie nog eens overtuigend winnen. KV Mechelen werd met 3-1 opzijgezet ...

200
200
Westerlo wil deceptie doorspoelen, Fink hakt knopen door

Westerlo ging in de Croky Cup als enige eersteklasser onderuit. De Kemphanen verloren van ...

21
21
Celine Van Ouytsel breekt stilzwijgen: "Een bastaard!"

Celine Van Ouytsel is zonder twijfel één van de knapste vrouwen van het land én ...

106
106
Benito Raman snoeihard voor ploegmakker

KV Mechelen ging onderuit tegen RSC Anderlecht in de Jupiler Pro League. In het Lotto Park werd het ...

148
148
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht stunt, Club Brugge pakt weer cash’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

284
284
‘Naar Belgische top? Will Still op zucht van ontslag’

Will Still was in het verleden actief in België bij Standard, STVV, Lierse en Beerschot. Nu ...

151
151
Vanderbiest vloekt op KV Mechelen na Anderlecht

KV Mechelen ging met 3-1 onderuit in het Lotto Park tegen RSC Anderlecht. Malinwa kon Paars-Wit een ...

184
184
Antwerp blaast te hoog van de toren: “Héél straf”

Royal Antwerp FC won een aantal jaren geleden nog de dubbel, maar dit seizoen loopt het voor geen ...

259
259
Hasi jubelt: nieuw Anderlecht-goudhaantje breekt los

RSC Anderlecht deed een goede zaak in de Jupiler Pro League. Tegen rechtstreekse concurrent KV ...

351
351
‘Griezmann midden in pedofiliezaak terechtgekomen’

Antoine Griezmann werd verhoord voor een pedofiliezaak tegen zijn voormalige mentor Eric Olhats. De ...

33
33
Lamine Yamal in shock: 'Pijnlijke breuk en overspel-gerucht'

Een nieuwe wending in het glamoureuze leven van Lamine Yamal (18). De supertalentvolle flankspeler ...

106
106
Onyedika roept duidelijke boodschap naar Hayen en Club

Club Brugge won zuinig van Dender en wacht nu op FC Barcelona in de Champions League. Nicky Hayen ...

296
296
Hasi looft pion: "Hij is een topspeler"

RSC Anderlecht won verdiend met 3-1 van KV Mechelen. Paars-Wit had nog meer kunnen en moeten scoren. ...

282
282
'Kompany schoffeert: Bayern-ster pakt zijn koffers'

Onder Vincent Kompany ligt er in München een strak plan: Bayern gaat knopen doorhakken. Leon ...

203
203
Juventus baalt nu al: financiële deals Openda op straat

Loïs Openda trok afgelopen zomer naar Juventus. Een vreemde transfer, want de Belg kende ...

100
100
Drie zomeraanwinsten in januari weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht moet in januari aan de bak. Olivier Renard en Tim Borguet gaan zelf al oplossingen ...

336
336
Janssen in de zomer naar andere Belgische topclub?

Vincent Janssen scoorde eindelijk nog eens tegen KAS Eupen. Dat zal veel deugd hebben gedaan bij de ...

274
274
‘Onyedika sleurt Club Brugge in pure transfernachtmerrie’

Club Brugge zit muurvast in het Onyedika-dossier: hij wil hogerop, maar Frankfurt twijfelt. De ...

353
353
Tresoldi verklaart waarom FC Barcelona speciaal duel is

Swingen doet Club Brugge zeker niet, maar winnen wel. Tegen FCV Dender werd het 2-1. Nicolo Tresoldi ...

130
130

Meer sportnieuws