Yassine El Ghanassy vertrekt mogelijk bij AA Gent. De Marokkaanse Belg staat in de belangstelling van het Saoedische Al-Shabab. De club van oefenmeester Michel Preud'homme wil de flankspeler dolgraag binnenhalen.
Bij een goed bod mag de Gentse dribbelkont immers vertrekken. El Ghanassy aast al jaren op een toptransfer en lijkt de (financiële) jackpot nu te gaan winnen. Eerder werd hij al genoemd bij ploegen als AC Milan, Manchester City en Villareal, maar dit werd nooit concreet.
Afgelopen seizoen kwam de Belg minder goed voor de dag. In 33 wedstrijden wist El Ghanassy maar vijf doelpunten te scoren. De flankaanvaller is al sinds 2008 actief bij de
Buffalo's.
Jordan Remacle zou de opvolger van El Ghanassy kunnen worden. De middenvelder van Oud-Heverlee Leuven staat nog steeds in de belangstelling van de troepen van veldheer Trond Sollied.