Lukas Podolski kijkt er naar uit om volgend seizoen voor Arsenal uit te mogen komen. De in Polen geboren Duitser speelde nog nooit in een andere competitie dan de Bundesliga, maar de aanvaller verwacht desondanks niet dat de overstap naar de Premier League voor hem te groot is.
"De Bundesliga heeft de laatste jaren een aantal grote stappen gemaakt en het verschil met het hoogste niveau is niet meer zo hoog. Dat neemt niet weg dat Engeland in mijn ogen nog wel de sterkste en leukste competitie ter wereld heeft", vertelde Podolski in gesprek met
Arsenal Magazine.
"De Premier League heeft grote stadions, waarin sterke teams spelen. Ik weet zeker dat ik hier een aantal topwedstrijden ga meemaken. Ik verwacht dat ik me snel kan aanpassen. In Engeland spelen ze in een hoog tempo, wordt er veel gescoord en worden er harde duels uitgevochten. Ik houd van dat soort voetbal."
Podolski zegt ook uit te kijken naar de samenwerking met Arsène Wenger, trainer van Arsenal: "Hij heeft in Europa en daarbuiten bewezen een succesvolle coach te zijn. Hij spreekt ook verschillende talen, waaronder Duits. Dat helpt mij heel erg. We hebben een aantal keer met elkaar gebeld en dat heeft mijn beslissing makkelijker gemaakt."
LEES OOK:
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen