‘Mignolet kan deze maand nog toptransfer maken’

door
‘Mignolet kan deze maand nog toptransfer maken’

Verrassing alom toen Simon Mignolet zondag op de bank zat bij Liverpool voor de topper tegen Manchester City. Bovendien kondigde Jürgen Klopp meteen aan dat Loris Karius voortaan zijn nummer één zou zijn. Er gingen geruchten dat een kletterende ruzie met de Duitse coach de reden zou zijn dat Mignolet zijn plaats kwijt is.

"Ik heb die geruchten ook gehoord, maar er is absoluut niets van aan", ontkent Mignolet echter bij Sporza. Of hij nu aan een vertrek denkt, wil Mignolet niet zeggen. "Ik probeer altijd rustig en kalm te blijven. Ik ben al eerder sterker gekomen uit zulke situaties. Maar ik moet natuurlijk ook aan mijn eigen toekomst denken. Het enige wat ik kan doen is focussen op de trainingen en mijn best doen. Ik word 30 jaar en het WK komt eraan. Deze situatie kan niet te lang duren, dat is duidelijk. 

UPDATE 16/01

Het staat dus nog niet vast dat Mignolet vertrekt bij Liverpool, zeker tijdens de huidige mercato zou dat moeilijk liggen. Maar uitgesloten is het zeker niet een ook de eerste geïnteresseerden duiken al op. Zo meldt Het Nieuwsblad dat SSC Napoli er wel wat voor voelt om de Belgische doelman binnen te halen. Momenteel doen de Napolitanen het met Pepe Reina, nog zo'n ex-keeper van Liverpool, tussen de palen, maar die wordt uiteraard al een dagje ouder. Bovendien is de Spanjaard na het seizoen einde contract. LFC zou wel nog zo'n 15 à 20 miljoen euro vragen volgens HNB.

UPDATE 18/01

Volgens The Sun zou het dan toch de bedoeling zijn bij Napoli om Mignolet nog deze maand naar Italië te halen. Het Engelse dagblad schrijft dat Napoli-coach Maurizio Sarri niet te spreken is over de prestaties van Pepe Reina. Hij zou dan ook liefst van al deze maand Mignolet nog bij Napoli zien, om de Spanjaard te vervangen in doel.

LEES OOK: 'Jackers buitenspel: Club Brugge all-in voor nummer 1'

Moet hij deze winter al vertrekken?

Meest recent

Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

0
0
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

23
23
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

120
120
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

100
100
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

601
601
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

59
59
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

75
75
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

222
222
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

112
112
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

354
354
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

150
150
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

180
180
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

145
145
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

208
208
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

244
244
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

165
165
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

180
180
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

42
42
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

348
348
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

610
610
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

361
361
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

186
186
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

67
67
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

173
173
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

139
139

Meer sportnieuws