OFFICIEEL: Kogel is helemaal door de kerk voor derde aanwinst Club Brugge

door
OFFICIEEL: Kogel is helemaal door de kerk voor derde aanwinst Club Brugge

Club Brugge is na de transfers van Vladimir Gabulov en Krépin Diatta nog niet klaar op de transfermarkt. Zo zoekt het onder meer nog een extra vleugelback. Trainer Ivan Leko heeft zijn oog alvast laten vallen op een sterkhouder van KV Mechelen.

De 28-jarige Ivan Tomecak kan Club immers bekoren. De flankverdediger staat al een tijdje op het verlanglijstje van Blauw-Zwart en hij kwam afgelopen zomer gratis naar Mechelen, waar hij al snel een steunpilaar werd. De transfer lijkt zelfs in een stroomversnelling te zijn geraakt. Zo meldt David Van den Broeck, KVM-watcher voor Het Nieuwsblad, dat Mechelen een prioriteit heeft gemaakt van een nieuwe rechtsback omdat er 'ernstig rekening gehouden wordt' met een vertrek van Tomecak richting Jan Breydel.


Zowat alle kranten melden op maandagochtend dat de overgang van Tomecak naar de leider uit de Jupiler Pro League zo goed als in kannen en kruiken is. Volgens Het Laatste Nieuws wordt de transfer maandag zelfs al afgerond. Club heeft naar verluidt al een akkoord met de speler zelf en zou nog enkele details moeten uitklaren om tot een overeenkomst met KV Mechelen te komen. In totaal zouden de West-Vlamingen zo'n anderhalf miljoen euro betalen.

UPDATE 20u48
De kogel zou nu ook helemaal door de kerk zijn: Ivan Tomecak is een speler van Club Brugge. Volgens Het Laatste Nieuws vonden ook Club Brugge en KV Mechelen vandaag een akkoord over de laatste details en verhuist de rechtsachter voor 1,5 miljoen euro naar het Jan Breydelstadion. Tomecak zou nu alleen nog de verplaatsing zien te maken van Lepe, waar hij met KV Mechelen op stage was, naar het oefenkamp van Club in Sotogrande. Het Nieuwsblad meldt dat de Kroaat voor 3,5 jaar zal tekenen en dat German Mera in ruil naar Mechelen trekt. Of de Colombiaan verhuurd of verkocht wordt, is nog niet duidelijk.

UPDATE 20u58
Club Brugge heeft de transfer nu ook bevestigd. Over Mera wordt er nog niet gerept.


LEES OOK: KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

Goede transfer van Club?

Meest recent

DAZN pakt uit met geste: slotspeeldag gratis op TV

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

33
33
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

35
35
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

144
144
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

202
202
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

84
84
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

161
161
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

142
142
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

192
192
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

106
106
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

348
348
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

152
152
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

134
134
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

64
64
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

68
68
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

148
148
Pijnlijke conclusie Genk: "Dan stonden ze in top zes"

De strijd om het laatste ticket voor de Champions' Play-Off wordt op de slotspeeldag van de ...

250
250
Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

Deze week zal Rudi Garcia zijn selectie bekendmaken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

66
66
Taravel brengt RSCA duidelijke boodschap na eerste nederlaag

Anderlecht bevestigde vorige week het vertrouwen in Jérémy Taravel. De interimaris mag ...

397
397
Niemand in Europa doet beter: KVM mag uitblinker danken

In de voorbije vijftien jaar greep KV Mechelen meermaals naast de top zes, maar in de allerlaatste ...

237
237
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

179
179
'NAC hakt knoop door over ontslag Hoefkens'

Carl Hoefkens oogstte vorig seizoen nog lof door NAC Breda na een onverwachte promotie in de ...

106
106
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

293
293
Vandenbempt kijkt ogen uit: “Onverwacht succes in JPL”

De plekjes werden afgelopen speeldag uitgedeeld. KV Mechelen wist tegen RSC Anderlecht een plek in ...

181
181
Antwerp zoekt jackpot: drie spelers richting knaltransfer?

Royal Antwerp FC kent een teleurstellend seizoen. The Great Old kan Play-Off 1 vergeten en dat ...

436
436

Meer sportnieuws