Marc Overmars, voormalig speler van het Nederlands elftal, mengt zich woensdag ook in de discussie die momenteel speelt over Klaas-Jan Huntelaar en Robin van Persie. De 39-jarige vleugelspeler begrijpt de discussie volkomen en ziet ook wat fout gaat in de prestaties in Oekraïne van het huidige Nederlands elftal.
"Louis van Gaal leerde mij dat als ik drie keer binnendoor was gegaan, het belangrijk was ook een paar keer buitenom te gaan voor de voorzet", aldus de oud-voetballer tegenover
Voetbal International. "Die afwisseling zie ik nu te weinig en daardoor wordt het spel te voorspelbaar. Bovendien is Van Persie geen spits die snel naar de eerste paal trekt, dat nodigt dus ook niet uit tot voorzetten. Bij Arsenal is het gehele systeem op hem afgestemd, in Oranje niet. Nu zijn er vijf wereldvedettes die een stempel willen drukken, dat zorgt niet voor rust."
Daarnaast is Overmars teleurgesteld over het feit dat bondscoach Bert van Marwijk tijdens de oefenwedstrijden niet geprobeerd heeft om Huntelaar en Van Persie in de basis te laten beginnen. "Zij kunnen prima samenspelen. Wesley Sneijder kan dan in het teambelang hangend op rechts of een linie naar achteren spelen. Met Arjen Robben op links en Sneijder op rechts moeten er dan goede voorzetten van de flanken komen", besloot de oud-speler van onder andere Ajax.
LEES OOK:
'Nieuwe klap Antwerp: 4 sterkhouders gratis weg'