Manchester City speelde Napoli 35 minuten helemaal zoek, maar het won toch slechts nipt met 2-1. Kevin De Bruyne trapte op de lat en leverde een assist, Dries Mertens miste een strafschop.
Gert Verheyen gaf tegenover
Sporza zijn mening over de twee Rode Duivels. "De Bruyne gaf opnieuw goeie passes, ballen achter de verdediging. Hij had pech met zijn bal op de lat. Als die in de kruising vliegt, is de match gespeeld", zei de ex-Rode Duivel.
"Mertens had een mindere partij. Voor die gemiste penalty waren er twee momenten waarop hij iets te egoïstisch is. Maar eigenlijk kan je het een spits niet kwalijk nemen dat hij zelf wil afwerken. Hij mag zelf trappen in en rond de zestien. Maar als je dan niet veel mogelijkheden krijgt, is het wel vervelend."