RSC
Anderlecht reist eerstdaags af naar Beieren, waar dinsdag de loodzware wedstrijd tegen Bayern München wordt afgewerkt. Volgens diverse media zouden de Brusselaars deze trip echter zonder Sven Kums maken. Zo zou René Weiler de paars-witte topaanwinst opnieuw uit zijn selectie laten.
Ook vrijdag tegen Lokeren (3-2-winst) zat Kums tot ieders verbazing op de tribune. Analist Marc Degryse stelt zich hier toch vragen bij. "De uitleg was dat hij niet bij de beste 18 van Anderlecht hoorde. Dat vind ik toch vreemd als je weet dat spelers als Appiah en Sowah op de bank zitten. Ik denk toch dat er meer aan de hand is", zei Degryse bij
Play Sports.
Kums bleef de voorbije weken weliswaar onder zijn niveau, maar dat had ook veel met het speelsysteem te maken. En dat moet veranderen om de voormalige Gouden Schoen te laten renderen. "Maar zo denkt Weiler niet. Van goed voetbal trekt hij zich niets aan, het interesseert hem niet. Het enige wat hem interesseert is winnen", aldus Degryse.
LEES OOK:
Sven Kums verrast fans met bizarre carrièreswitch