Vrijdag maakt Roberto Martinez zijn selectie bekend voor de volgende interlands van de Rode Duivels, tegen Gibraltar (31 augustus) en Griekenland (3 september). De bondscoach zal zich ongetwijfeld nog het hoofd breken over enkele posities.
Sporza-journalist Stef Wijnants ziet vooral op de flanken problemen. "Voor de plaatsen op de zijkant wordt het toch weer puzzelen. Grootste probleem lijkt Thomas Meunier (foto) te worden. De rechtsachter van PSG, vorig seizoen toch goed voor 22 Ligue 1-matchen, lijkt met de komst van Dani Alves voorlopig op niet te veel speeltijd te moeten rekenen", ziet hij.
"Aan de linkerkant heeft de bondscoach allicht de grootste zorgen en lijkt Yannick Carrasco, 90 minuten in de basis bij Atletico Madrid en slechts 2-2 tegen Girona, zowat de enige mogelijkheid."
"Nacer Chadli mocht weer niet aantreden bij West Bromwich Albion. In afwachting van een
transfer (naar Swansea?) heeft hij nog geen Premier League-minuut gekregen. Jordan Lukaku liet van zich spreken in de Italiaanse Supercup, maar begon met Lazio aan de competitie op de bank."
LEES OOK:
Hard dilemma Van Bommel: grote naam gedumpt bij Duivels?