Nadat zijn
transfer naar Paris Saint-Germain was afgerond, sprak Neymar schitterende woorden over zijn oud-werkgever FC Barcelona. De Braziliaan claimde dat hij het altijd geweldig naar zijn zin heeft gehad in Catalonië.
Maar achter de schermen zou de Braziliaan nu toch een flinke trap na aan het voorbereiden zijn. Volgens de krant
Sport overweegt hij namelijk een rechtszaak aan te spannen tegen Barça, omdat hij zijn loyaliteitsbonus ter waarde van 27 miljoen euro nog niet heeft ontvangen.
Deze werd hem beloofd als hij op 1 juli 2017 nog altijd contractspeler van Barcelona zou zijn. Dat was het geval: Neymar tekende gisteren pas officieel bij PSG. Maar het geld ontving hij dus nog niet. En dat wil Neymar alsnog voor elkaar krijgen middels een rechtszaak.
LEES OOK:
'Salah, Casemiro en Neymar samen: competitie verrast'