Heel wat Belgische talenten kunnen door hun roots ook kiezen voor een andere nationale ploeg. Ook een talent van KRC Genk zit in die situatie.
Manuel Benson maakt deel uit van de U21 van België en kan ook nog voor Angola kiezen. "Ik ben nog te jong om een van de twee landen definitief af te wijzen. Ik zou het zelfs niet erg vinden om nog een jaar of drie te wachten", zegt hij in
Sport/Voetbalmagazine.
"Via mijn vader zijn de eerste contacten gelegd met Angola, maar ik heb hen gezegd dat ik mij nu op mijn clubcarrière wil concentreren. Genk is mijn werkgever en uiteindelijk kom je op een seizoen slechts een vijftal keer samen bij de nationale ploeg. Het zal hoe dan ook moeilijk worden om voor een van beide landen een selectie af te dwingen."