Ibrahim Afellay meldde zich maandag bij de Nederlandse selectie en trainde gelijk volop mee tijdens de avondtraining. Na afloop sprak de Nederlander nog even met de
NOS. De oud-PSV'er heeft een moeilijk seizoen achter de rug. Door blessures maakte de speler van FC Barcelona weining speelminuten.
"Het was heel moeilijk, maar ik heb me door de revalidatie heen geslagen", begon de aanvaller. "Ik ben weer terug. Voor mij was de afgelopen maanden één ding belangrijk en dat was mijn gezondheid. Ik wilde fit worden en vooral geen terugslag krijgen. De bondscoach heeft me vanaf het begin gesteund, dat was erg fijn. We hebben daarna contact gehouden. Wat hij tegen me zei? Dat blijft tussen de bondscoach en mij."
"Ik moet zeggen dat ik voor mijn gevoel snel op niveau ben gekomen. Dat kan ook niet anders als je elke dag met de absolute wereldtop traint. En ja, wat is wedstrijdritme? Soms zijn spelers overbelast en krijgen ze kramp. Ik ga er gewoon alles aan doen om een goed EK te spelen", besloot Afellay.
LEES OOK:
Engeland onderuit, Oranje en Spanje stellen ook teleur