Edinson Cavani heeft zijn wens uitgesproken om deel te nemen aan de Olympische Spelen. De spits van Napoli hoopt daarbij op medewerking van de Italiaanse club, sterker nog hij eist medewerking.
"Ik wil naar de Olympische Spelen in Londen. Ik heb mijn wil al publiekelijk uitgesproken", zei de 25-jarige Cavani tegen
La Gazzetta dello Sport. "Ik heb deze zaak met de clubleiding van Napoli besproken en ik heb duidelijk gemaakt dat ik in de ploeg van Uruguay wil meespelen. Ik heb dat uitgesproken, maar ik ben bereid ervoor te vechten."
De Olympische Spelen worden komende zomer gehouden in Londen, van 27 juli tot 12 augustus. Het voetbaltoernooi begin echter eerder, op 25 juli. De finale van het voetbaltoernooi is op zaterdag 11 augustus.
LEES OOK:
'Anderlecht, opgelet: twee clubs strijden om Lukaku'