Bij
Anderlecht waren er niets dan blije gezichten na de ruime zege op het veld van KV Oostende. De meeste lof was uiteraard voor matchwinnaar Youri Tielemans. Maar ook Lukasz Teodorczyk kon weer gelukkig zijn.
De Pool staat al vrijwel het hele seizoen aan kop in het topschuttersklassement, maar de voorbije weken zweeg zijn kanon. Hij stond al drie wedstrijden droog, maar vond aan de kust weer de weg naar de netten. Met zijn achttiende van het seizoen legde hij de eindstand vast.
Dat stemde René Weiler gelukkig. "Voor een goalgetter zijn het de doelpunten die tellen en op het einde kon hij nog zijn goaltje meepikken na drie wedstrijden zonder te scoren. Ik ben tevreden voor hem, want hij werkt hard voor de club", reageerde de trainer bij
RTBF.
LEES OOK:
'Anderlecht hakt knoop door: twee talenten mogen weg'