Club Brugge was woensdagavond de grote slokop op het Gala van de Gouden Schoen. Het grootste feestvarken was uiteraard José Izquierdo, die met de Gouden Schoen ging lopen. En dat betekent dat er in de toekomst één en ander zal veranderen voor de Colombiaan.
"Telkens als er een Gouden Schoen is, gaat daar veel aandacht naartoe", beseft ook Michel Preud'homme bij
Sporza. "Als er dan een mindere periode is, springt iedereen erop. We moeten José dus goed omringen. Maar dit is absoluut een boost voor de toekomst."
Hij wilde ook nog eens de verdienste van het collectief benadrukken. "Daarom hebben we iedereen van de club bijeengebracht op dit persmoment. We leven samen en de successen die we boeken zijn een gezamenlijke prestatie. Dit is een collectief succes. Wij zijn op het veld enkel de exponent van het harde werk op alle niveaus."
LEES OOK:
‘Club Brugge speelt smerig spel: drie slachtoffers’