KV Mechelen had zich de voorbije weken aardig in de top zes genesteld, maar door de 2-0 nederlaag tegen KV Oostende is
Malinwa opnieuw weggezakt naar de zevende plaats. Peter Vandenbempt wikt en weegt of Yannick Ferrera & co mogen dromen van Play-Off 1.
"Oostende - KV Mechelen (2-0) vond ik de beste wedstrijd van het weekend die ik heb gezien", oordeelt de analist tegenover
Sporza. "KV Mechelen heeft zichzelf in het verlies gespeeld door twee owngoals en een resem gemiste kansen."
"Het was mooi om te zien hoe de hele ploeg en de trainer Ferrera onpeilbaar ontgoocheld waren door de gemiste, gouden kans aan de kust. Dat verraadt een enorme ambitie om het onmogelijke waar te maken. Dat is een plaats in de top 6."
Toch vermoedt Vandenbempt dat
Malinwa niet in zijn opzet zal slagen. "KV Mechelen is een zeer waardevolle eersteklasser. Play-off I zou een fantastische beloning zijn. Dat wordt wel heel moeilijk, vrees ik."
LEES OOK:
Verhuurde spelers: twee spelers schitteren meteen met goals