In 1B staat Lierse voorlopig naast Antwerp aan de leiding in de tweede periode. Aan Den Dreef was een sterke eerste helft genoeg voor de drie punten, ondanks een sterke comeback van OH Leuven in de tweede helft.
Voor rust leek er geen maat te staan op de
Pallieters. Na amper 36 minuten stond het al 0-3. Buysens had rond het kwartier de openingstreffer tegen de netten gekopt, waarna De Belder en Masika, met een knap schot van buiten de zestien, op enkele minuten tijd de score uitdiepten.
OHL leek na een helft voetballen al tegen de touwen te liggen, maar toonde na rust toch karakter. Loemba kon op assist van Storm milderen, waarop het geloof bij de thuisploeg terugkeerde. De aansluitingstreffer viel echter niet en Leuven ontsnapte nog toen de 1-4 van Benson na veel vijven en zessen afgekeurd werd wegens buitenspel. In blessuretijd werd het toch nog 2-3 toen Casagolda een strafschop verzilverde na een fout op Storm, maar dan was het al te laat.
LEES OOK:
Union heeft nieuwe Europese thuishaven beet