Club Brugge denkt aan zijn fans. De zitplaatsen achter het doel in de spionkop worden vervangen door staanplaatsen.
Blauw-Zwart wil op die manier meer sfeer creëren in het Jan Breydelstadion.
Twee vakken achter het doel worden omgebouwd tot staanplaatsen. Wie zich een abonnement aanschaft in deze vakken, wordt van verwacht mee te zorgen voor een positieve sfeer voor, tijdens en na de wedstrijd. De twee nieuwe vakken worden ook zonder plaatsaanduiding gemaakt, dus iedereen mag staan waar hij/zij wilt. Supporters die liever wel zitten, kunnen een zitje naar keuze kiezen in het stadion.
Commercieel gezien draait alles rooskleurig bij de West-Vlamingen. De inkomsten uit de sponsoring zijn gestegen met 25%, en bij Club verwachten ze dat dit nogmaals met 20% stijgt, misschien deze maand zelfs al. "Club is een levensstijl, wat veel meer is dan pakweg 25 keer per seizoen een ticketje voor een wedstrijd kopen. Voetbal blijft onze hoofdactiviteit, maar daarnaast organiseren we per jaar honderd evenementen waarin we mensen onder de Club Bruggespirit samenbrengen", vertelt Lorin Parys, COO van Business Development bij Club Brugge.
Volgens Parys moet het stadion er zo snel mogelijk komen. "Club Brugge heeft dat nodig en het zal er komen, daar ben ik van overtuigd. Dat zou een bijkomende implus kunnen geven aan de commerciële activiteiten."
LEES OOK:
Club Brugge krijgt fikse waarschuwing na transferzomer