Vanavond neemt KV Kortrijk het in eigen huis op tegen kersvers landskampioen
Anderlecht. Voor Pablo Chavarria wordt het een speciale wedstrijd aangezien hij nog steeds onder contract ligt bij de Brusselaars. Daar zal echter snel verandering in komen volgens de Argentijn.
"Anderlecht wil me verkopen en wellicht trek ik naar het buitenland. Kortrijk kan me niet betalen", zegt de Argentijn in
Het Laatste Nieuws. "Ik heb nog één jaar contract bij Anderlecht en men wil mij verkopen. Er was al een gesprek tussen mijn manager en Herman Van Holsbeeck en we praatten ook al met Patrick Turcq over een verlengd verblijf in Kortrijk."
De spits draait een goed seizoen bij
De Kerels en zou er dus niks op tegen hebben om nog een jaartje te blijven. "Ik heb het hier naar mijn zin en men is tevreden over mij. Maar de prijs die Anderlecht vraagt, is te hoog voor KVK. Het wordt dus wellicht het buitenland. Er zijn wel ploegen geïnteresseerd, maar er is niets concreets", besluit Chavarria.
LEES OOK:
Duranville terug naar Anderlecht: van gouden naar eeuwig talent?