Sporting Hasselt-voorzitter Sam Kerkhofs gaf via Instagram antwoord op vragen van supporters en kwam daarbij met enkele opvallende transferinzichten. Zo bevestigde hij dat de Limburgse club dicht bij een deal stond bij een van de huidige smaakmakers van Beerschot.
LEES OOK: Pandoering voor RSCA Futures, Sporting Hasselt viert
Audoor koos voor BeerschotDe middenvelder verliet Club Brugge uiteindelijk niet richting Hasselt, maar hij koos voor Beerschot. “We waren heel close”, liet Kerkhofs weten. Daarmee greep Sporting Hasselt naast een speler die momenteel zeer goed voor de dag komt op het Kiel.
Toch is Kerkhofs tevreden over de andere keuzes die de club maakte op de linksachterpositie. Met Ethan Butera en Lucca Lucker haalde Sporting Hasselt twee nieuwe opties binnen. Volgens de voorzitter is zo iedereen gelukkig. Butera is momenteel wel nog invaller bij de Limburgers. Hij was in het verleden een groot talent bij Anderlecht en Ajax.
Hasselt stuntte met Butera
Kerkhofs gaf daarnaast toe dat de huidige spelersgroep momenteel wat te groot is. Dat kan in januari voor beweging zorgen. Spelers die weinig speelminuten verzamelen, zouden volgens de voorzitter mogelijk kunnen vertrekken. Zo kan de kern opnieuw wat meer in balans worden gebracht.
Hasselt is met een 9 op 15 zeer goed begonnen aan het seizoen. Beerschot staat zelfs aan de leiding in de Challenger Pro League en mikt voluit op promotie.
Claudio Reulens