De kans is reëel dat
Club Brugge na de negentiende speeldag aan de leiding staat in de
Jupiler Pro League. Leider Zulte Waregem staat immers voor de zware verplaatsing op het veld van KV Oostende. Terwijl Blauw-Zwart het zondag in eigen huis opneemt tegen KV Kortrijk.
Maar bij
Essevee gaat men erg nuchter om met dit gegeven. "Ik blijf erbij dat die leidersplaats een momentopname is. We genieten er zo veel mogelijk van. En we gaan er alles aan doen om zolang mogelijk eerste te blijven, maar Oostende pakte als herfstkampioen vorig seizoen in de tweede ronde nog maar 18 punten. Dat kan ons ook overkomen", stelt Francky Dury in
Het Belang van Limburg.
De coach denkt momenteel dan ook niet aan de titel en heeft zelfs een andere favoriet. "We blijven nuchter. Door dat play-offsysteem is het bijna onmogelijk geworden om kampioen te worden. Club Brugge, zonder Europees voetbal, is de topfavoriet voor de titel."
LEES OOK:
Bizarre fase in Play-Downs: "Vooral heel pijnlijk voor hem"