AA Gent heeft zaterdagavond in Sint-Truiden iets recht te zetten. Het ging woensdag immers nog maar eens onderuit op verplaatsing. In de beker ging het met 1-0 verliezen bij KV Oostende. De schlemiel van de avond bij de
Buffalo's was toen Kenny Saief. De Israëliër miste een penalty.
Maar Hein Vanhaezebrouck neemt het voor hem op. "Je kan Kenny niets verwijten. Hij was woensdag in veel fases betrokken. Inderdaad, hij mist een kans in het begin van de wedstrijd waarmee we de match naar onze hand konden zetten, hij mist de strafschop. Maar het is wel Kenny die de voorzet geeft waarop Thomas Matton op de paal kopt", stelt de trainer op de website van Gent.
"Kenny heeft woensdag veel goede dingen gedaan. Je kan niet alles op zijn rug schuiven. Dat is niet correct. In voetbal ligt alles dicht bij elkaar. Hij had de held kunnen zijn, uiteindelijk is hij een beetje de antiheld. Kenny moet beseffen dat in voetbal de wereld niet stopt als je een match verliest."
LEES OOK:
Vanhaezebrouck vs Van Gucht: Harde boodschap zindert na