In de eerste klasse B gaat de speeldag vrijdagavond van start met een klepper van formaat. Zo nemen met Lierse SK en Royal Antwerp FC, de topfavorieten voor promotie het tegen mekaar op. De Great Old is alvast gemotiveerd voor de verplaatsing naar 't Lisp na de 2-0-overwinning tegen Union.
Maar coach Wim De Decker beseft dat het moeilijk gaat worden en hamert dan ook op de juiste mentaliteit. "Ik wil vrijdag sowieso een meer strijdvaardig Antwerp zien. We werken heel hard als een hecht team, een team dat wil vechten tot het laatste fluitsignaal", klonk het bij
Proximus 11.
Aan de mentaliteit op training zal het alvast niet gelegen hebben. Aanvaller Stallone Limbombe bijvoorbeeld, wist deze week indruk te maken. "Hij heeft er een prima trainingsweek op zitten en heeft goed gereageerd op zijn niet-selectie van vorige week", aldus De Decker.
LEES OOK:
Record voor Beveren, degradatiestrijd razend spannend