KRC Genk-doelman Laszlo Köteles was zondag belangrijk voor zijn ploeg. In het duel met Standard redde hij een aantal keer zeer goed. Genk won met 2-3 bij Standard en Köteles was na afloop bescheiden.
"Het is mijn job. De ene keer lukt dat al eens beter dan de andere keer, maar in het post-Courtois jaar mag mijn werk toch gezien worden", vertelde de Hongaarse doelman in
Het Laatste Nieuws.
Genk staat momenteel derde en staat vier punten voor op AA Gent met nog twee duels. Kwalificatie voor de Europa League ligt dus binnen handbereik. "Wij blijven op Europakoers. Ik vind dat we nog steeds niet naar het klassement moeten kijken."
Aankomende donderdag speelt Genk tegen
Club Brugge. Ook een belangrijk duel omdat Genk maar één punt minder heeft dan nummer twee Club. Plek twee geeft recht op deelname aan deelname aan de voorronde van de Champions League.
"Dat is de voorlaatste cup final. Ik zal pas uitbundig feesten als we zeker zijn dat we tweede of derde worden. Aan de vierde plaats wil niemand in onze kleedkamer denken. Volgende week zondag moet het seizoen afgelopen zijn. Dan wil ik naar huis", aldus Köteles.
LEES OOK:
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'