Voor velen was hij gisteren de beste man op het veld in het duel tegen Nederland. Carrasco tekende laat in de wedstrijd nog voor de gelijkmaker en had iets daarvoor al een penalty moeten krijgen voor een fout op hem in de zestien. Scheidsrechter Marciniak zag het echter anders en legde de bal er net buiten. Maar Carrasco blijkt niet altijd even gemotiveerd en serieus te zijn.
Naar aanleiding van deze wedstrijd haalde
Sport/Voetbalmagazine enkele opvallende quotes van Carrasco naar boven. Zo is de winger van Atletico niet altijd even tuk op trainingen: “Ik ga gewoonlijk niet voluit op training. Ik ben meer een wedstrijdspeler.†Desondanks is hij het nu toch meer verplicht tegenover vroeger: “In Monaco kon ik een week slecht trainen en in het weekend nog in de ploeg staan. Dat is bij Atletico Madrid wel even anders.â€
Voor een man die steeds met het mes tussen de tanden speelt, zijn dit toch verrassende uitlatingen. Ten slotte blijkt hij ook niet altijd even serieus te zijn: “In de kleedkamer hang ik graag de onnozelaar uit. Misschien werkt dat de ouderen op de zenuwen, maar daar trek ik mij niks van aan. Ik zeg ook niet wat zij moeten doen.†Klinkt het zelfbewust.
LEES OOK:
Geen prijs voor Atletico: Sociedad gaat met Copa lopen