Een stuntzege van jewelste. Dat was het afgelopen zondag op de Freethiel. Net de trainer ontslagen, bijna een ganse wedstrijd met een man minder spelen tegen een topclub als
Anderlecht en nog winnen met 2-1. De fans van de thuisploeg konden het, net als de rest van België, amper geloven. Een nieuwe trainer is er sindsdien echter nog steeds niet aangesteld. Interim-coach Wilmssen kreeg wel weer goed nieuws.
In afwachting van het aanstellen van een nieuwe coach wordt de groep ondertussen getraind door Bart Wilmssen en andere assistenten. Die mochten twee namen opnieuw verwelkomen op het oefenveld. Volgens
Het Nieuwsblad zijn Allesandro Cerigioni en Vallteri Moren namelijk hersteld van hun respectievelijke blessures waarmee ze de voorbije weken kampten en konden ze opnieuw voluit meetrainen. Alweer een reden tot juichen dus, want veel namen om uit te kiezen heeft Waasland-Beveren geenszins.
De Waaslanders nemen het komende zondag op in de Ghelamco Arena tegen het AA Gent van Hein Vanhaezebrouck. Een Oost-Vlaamse Derby en alweer een moeilijke partij dus waarbij de kans op puntengewin eerder klein is. Al zullen ze daar bij Waasland-Beveren, na de stunt tegen Anderlecht, waarschijnlijk wel anders over denken.