Genk klopte vanavond in eigen huis verrassend Athletic Bilbao met 2-0. Evenzeer als verrassend, was de overwinning ook verdiend. Dat vond ook trainer Peter Maes.
Coach Peter Maes is een tevreden man. Een overwinning boeken tegen een Europese subtopper is niet vanzelfsprekend, zo gaf hij ook mee bij Sporza: "Je speelt uiteindelijk tegen een ploeg van een ander kaliber. We hebben optimaal geprofiteerd van onze momenten en we hebben ook heel hard geknokt voor dit resultaat." Maes had echter wel nog wat aan te merken op het spelniveau, dat hij naar eigen zeggen al beter heeft gezien: "Het spel was niet zo goed als tegen Sassuolo, maar het resultaat is des te beter."
Door deze stuntzege is Racing Genk nu alleen leider in zijn poule met 6 punten. Veel tijd om te genieten is er echter niet, want Zondag wacht alweer de Limburgse derby tegen de buren uit Sint-Truiden.
LEES OOK:
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club