AS Roma heeft zondagavond in de Serie A de eerste nederlaag in bijna acht maanden geïncasseerd. De ploeg van middenvelder Radja Nainggolan ging op bezoek bij Fiorentina met 1-0 onderuit.
De Kroaat Milan Badelj maakte in de 82e minuut het doelpunt. Door het nipte verlies bleef AS Roma steken op de derde plaats, met drie punten minder dan de nieuwe koploper Napoli. Fiorentina klom naar de achtste plek. Nainggolan werd bij AS Roma vijf minuten voor tijd gewisseld.
AS Roma verloor op 24 januari voor de laatste keer in de Serie A. Juventus was destijds met 1-0 te sterk. Daarna bleef AS Roma in de Italiaanse competitie twintig duels op rij ongeslagen. Die reeks bevatte zestien overwinningen en vier remises. (
ANP)
Scoreverloop:
1-0 (82') Milan Badelj
LEES OOK:
Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”