KRC Genk-trainer Mario Been ging vrijdag met 0-4 onderuit tegen
Anderlecht. De Nederlander baalde na afloop, maar toonde zich een goede verliezer.
"Dit is moeilijk om te slikken, maar we verdienden de nederlaag dus heb ik er wel vrede mee", vertelde Been tegen
Sporza. "Die eerst goal viel toen we met tien stonden, dus dat was natuurlijk wel ongelukkig."
Na twaalf minuten spelen moest Genk verder zonder Kevin De Bruyne, die waarschijnlijk een teen heeft gebroken. Been baalde van het uitvallen van De Bruyne. "Het uitvallen van De Bruyne was een mentale opdoffer voor het team. Toch hebben we ons daarna te makkelijk naar de slachtbank laten leiden. We konden geen grip krijgen op het middenveld, vooral door een uitstekende Biglia."
Been vond Anderlecht de verdiende winnaar. "We moeten gewoon constateren dat Anderlecht een maatje te groot was. Ze hebben heel veel kwaliteiten om tussen de lijnen te voetballen."
Genk staat nog wel op de derde plek. Die plek geeft recht op deelname aan de Europa League, maar AA Gent kan zaterdag over Genk heen wippen. Gent komt zaterdag in actie tegen
Club Brugge. Been blijft geloof houden in de derde plek.
"We moeten wel dezelfde ambitie blijven uitstralen en dat is Europees voetbal halen. We hadden op meer gehoopt en dus is er wel wat teleurstelling. Dit was een terechte nederlaag, maar we moeten hieruit leren en keihard blijven knokken", aldus de Nederlander.
LEES OOK:
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'