AS Roma heeft woensdagavond een goede uitgangspositie overgehouden aan het uitduel met FC Porto in de play-offs van de voorronden van de Champions League. Met Thomas Vermaelen en Radja Nainggolan in de basisformatie speelde de club uit de hoofdstad van Italië met 1-1 gelijk in Portugal.
AS Roma kwam op voorsprong door een eigen doelpunt van Felipe. Andre Silva tekende na een uur voor de gelijkmaker. AS Roma speelde op dat moment al met tien man. Thomas Vermaelen beleefde een dramatisch debuut en kreeg in de slotfase van de eerste helft zijn tweede gele kaart.
Celtic won voor eigen publiek van Hapoel Beer Sheva (5-2). Legia Warschau zegevierde bij Dundalk (2-0). Ludogorets Razgrad versloeg Viktoria Plzen (2-0). AS Monaco was in Spanje Villarreal de baas (2-1).
ANP