Arsenal zou geïnformeerd hebben bij FC Barcelona naar hun ex-speler. Thomas Vermaelen zou terug kunnen keren naar 'zijn' Arsenal, maar de Rode Duivel heeft ook nog enkele andere opties openstaan.
Volgens verschillende Engelse bronnen zouden ze bij Barcelona een
transfer van Vermaelen overwegen. Arsène Wenger zit in de problemen. Hij kan niet rekenen op Laurent Koscielny en Per Mertesacker die beiden in de lappenmand liggen. Binnenkort staat er meteen al een topper op het programma tegen Liverpool, Wenger moet dus snel handelen.
Vermaelen zou perfect zijn aangezien hij de club al kent. Hij heeft geen aanpassingsperiode meer nodig, maar het prijskaartje zou misschien wel een struikelblok kunnen vormen.
Voor de rest kan de verdediger ook rekenen op interesse van AS Roma, die ook al een bod uitbrachten van zo'n 16 miljoen euro. Vermaelen zou verder ook gewoon bij Barcelona kunnen blijven om te vechten voor zijn plaats.