Nicklas Bendtner speelt momenteel op huurbasis voor Sunderland. Het is nog onduidelijk of hij volgend seizoen terug gaat keren bij Arsenal, de officiële eigenaar van de Deense aanvaller.
De 24-jarige Bendtner weet nog niet wat hij wil, terwijl hij een langer verblijf bij Sunderland niet wil uitsluiten. "Zeg nooit nooit over Sunderland, maar het is niet zeker dat ik hier blijf, ook al doet die kans zich voor", zei Bendtner tegen
Sporten.dk. "Over Arsenal, ik moet met de club praten over mijn toekomst. Het is niet zo dat daar de eerste prioriteit ligt. Ik ben daar duidelijk genoeg in geweest."
Trainer Steve Bruce had veel vertrouwen in Bendtner, maar die trainer is inmiddels vertrokken. Ook een gezichtsblessure trof de international. Toch heeft hij het naar zijn zin. "Het is geweldig dat ik hier minuten krijg. Het is anders dan ik gewend was bij Arsenal, maar het is een mooie periode voor mij."