Het zullen nooit de beste vrienden worden, want José Mourinho en Pep Guardiola hebben al een rijke geschiedenis aan incidenten. Nu de twee kemphanen elk een club uit Manchester leiden, belooft dat alleen maar meer vuurwerk. Al wil Guardiola naar eigen zeggen geen show verkopen.
Maandag treffen de twee trainers elkaar na 4 jaar terug. Voor de International Champions Cup nemen City en United het op in Peking.
Sky Sports wilde weten of Pep van plan was om de
Special One de hand te schudden voor de wedstrijd. "Natuurlijk, wij zijn beleefde jongens. Waarom zou ik het niet doen?"
De rivaliteit tussen de Spanjaard en de Portugees gaat terug tot 2009, toen Guardiola bij Barcolona zat en Mourinho Inter Milaan trainde. Ook al staat er maandag weinig op het spel, toch belooft de wedstrijd spektakel op te leveren. "José wil winnen, ik wil winnen. Maar het blijft een vriendschappelijke match, natuurlijk."
LEES OOK:
Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”