Chelsea verzekerde zich dinsdag met tien man van een finaleplaats in de Champions League. In de halve eindstrijd tegen FC Barcelona (2-2) ontving aanvoerder John Terry in de eerste helft een rode kaart, omdat hij zijn knie in de rug van tegenstander Alexis Sánchez plaatste. De verdediger heeft zich na afloop van het duel verontschuldigd voor zijn actie.
"Alexis schoot weg uit mijn rug. Op de herhaling ziet het er inderdaad ernstig uit", zo erkende de mandekker. "Ik stak mijn knie omhoog en dat had ik achteraf niet moeten doen. Hopelijk kennen de mensen mij goed genoeg als persoon om te weten dat ik niet iemand ben die dat bewust doet."
De verdediger mist dankzij zijn rode prent de finale tegen Bayern München of Real Madrid en baalt daar stevig van. "Ik heb het idee dat ik mijn ploeggenoten in de steek heb gelaten. Ik heb mijn excuses ook aangeboden. Natuurlijk doet het pijn dat ik de finale mis. Maar we verdienen het in de Champions League-finale te staan", zo besloot Terry.
LEES OOK:
‘Barça stapt naar UEFA: Spaanse rel escaleert’