Anthony Vanden Borre leek na een seizoen onder de vleugels van beloften-trainer Nicolas Frutos, weer te timmeren aan zijn weg terug bij RSC
Anderlecht. Zo kreeg hij een uitnodiging voor de fysieke tests van de A-kern op 17 juni. Maar dinsdag verscheen hij opnieuw negatief in de media.
De verguisde rechtsback had zich blijkbaar
onmogelijk gemaakt in de luchthaven van Zaventem. Nadat hij te laat kwam en te horen kreeg dat hij zijn vlucht niet meer ging halen, sloegen de stoppen door. Hij zou gedreigd hebben met fysiek geweld jegens het luchthavenpersoneel en deed nog meer onbegrijpelijke uitspraken.
Het verhaal werd inmiddels bevestigd door Jetairfly. De luchtvaartmaatschappij legde hem ook prompt een sanctie op. "Ik kan het verhaal alleen maar bevestigen. We hebben de procedure toegepast zoals we dat altijd doen. Hij mag de komende drie maanden niet met Jetairfly vliegen", zei woordvoerder Hans Vanhaelemeesch aan
VTM Nieuws.
LEES OOK:
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'