Zondag tegen Noorwegen heeft Marc Wilmots nog een laatste kans om te experimenteren, daarna kan het echte werk beginnen. Een aantal spelers lijken nu al zeker van hun basisplaats in Frankrijk. Romelu Lukaku bijvoorbeeld, is spits nummer 1 in de ogen van de bondscoach.
Een goede zaak, vindt record-Duivel Jan Ceulemans. "Ik kan me niet voorstellen dat ÂBelgië het EK straks start zonder ÂRomelu Lukaku in de basis. In het hoofd van Wilmots is Lukaku zijn nummer één. Hij wordt, naast Hazard en De Bruyne, de derde speler op wie straks wordt gerekend om het verschil te maken. Lukaku heeft een prima seizoen achter de rug en doet wat de andere spitsen bij de nationale ploeg niet lukt: scoren", klonk het in
Het Nieuwsblad.
Al vond Ceulemans dat Michy Batshuayi woensdag zeker geen slechte match speelde. "Je kan niet zeggen dat Batshuayi slecht was tegen ÂFinland. Stampt hij er een binnen, we zijn er weer wild van. Je hebt van die dagen dat de bal met de ogen dicht binnenvliegt. Eergisteren had hij pech."
LEES OOK:
Ceulemans velt zijn oordeel over vergelijking met De Cat