KV Oostende is nog altijd niet uitgeteld in de strijd om de vierde plaats, maar om die te kunnen halen, zal er wel gewonnen moeten worden van KRC Genk. Het gat met de Limburgers bedraagt op dit moment immers vier punten. Zelf kijken ze bij Genk eerder naar boven, want als zij winnen kunnen ze voorlopig over Gent naar de derde plaats springen.
Bij Oostende moet Yves Vanderhaeghe sleutelen aan zijn verdediging. Hij recupereert wel Rode Duivel Jordan Lukaku, maar moet het stellen zonder Milic, Vandendriessche en Capon. De Schutter komt zo nog eens aan de aftrap als rechtsachter.
Bij Genk kiest Peter Maes dan weer voor de gebruikelijke namen. Hij voert één wijziging door: de geblesseerde Castagne wordt op de rechtsachter vervangen door Sandy Walsh.
LEES OOK:
Genk heeft middenvelder beet, volgende aanwinst op komst