In Engeland liggen enkele Rode Duivels regelmatig onder vuur. De laatste weken was Marouane Fellaini vooral aan de beurt omwille van zijn veelvuldig ellenbogenwerk, maar ook Simon Mignolet moest van de Britse pers en fans al heel wat kritiek slikken.
Onbegrijpelijk, vindt Filip Joos. "Ik vind dat zo'n bizar verhaal dat hij volgens de media daar - en soms zegt Klopp er ook wel iets van - concurrentie moet krijgen, terwijl hij juist een topseizoen keept", breekt de commentator een lans in
Extra Time.
"Ik heb hem eigenlijk geen enkele slechte wedstrijd zien keepen. Integendeel, vaak beslissende goede reddingen. Met de Rode Duivels is hij als hij speelt ook telkens top. Je gaat dus 25 miljoen geven aan iemand die niet beter is, terwijl je achteraan wel iets kan gebruiken?"
LEES OOK:
TRANSFERUURTJE: ‘Leegloop Anderlecht, kassa Club en Antwerp’