In tegenstelling tot zijn voorganger Jupp Heynckes zal Pep Guardiola Bayern München zonder eindzege in de Champions League moeten verlaten. De Catalaan gaat volgend seizoen aan de slag bij Manchester City en moest gisteren in de halve finale het onderspit delven tegen Atlético Madrid. Toch heeft hij geen spijt.
“Het was uiteraard mijn doel om met Bayern München de Champions League te winnenâ€, noteerde
Sporza. “We hebben ons best gedaan en hebben zo goed als we konden gespeeld. Ik kijk tevreden terug over mijn periode hier, ik heb het hier naar mijn zin gehad", aldus Guardiola.
"Dat we de Champions League niet gewonnen hebben, verandert voor mij niks aan het gevoel dat ik overhoud. Titels zijn maar voor de statistieken. Ik weet dat ik alles gedaan heb voor mijn spelers. Ik heb hard gewerkt om me aan te passen aan de Bundesliga en mijn spelers beter te maken. Ik heb geen spijtâ€, besluit de oefenmeester.
LEES OOK:
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'